Příspěvky uživatelů do rubriky Cestování


Pár tipů na levné ubytování v Chorvatsku


Chorvatsko patří mezi oblíbené a cenově dostupné dovolenkové destinace. Spousta z nás zde míří každoročně s jediným cílem – odpočinout si a načerpat nové síly pro nadcházející úkoly všedních dnů. Právě cenová dostupnost a blízkosti patří k největším lákadlům Chorvatska. Jak ušetřit na ubytování – to vám poradíme v následujícím článku.


Jak na nejlevnější ubytování v Chorvatsku?


Je Chorvatsko vaší srdeční záležitostí? Pravidelně zde míříte s celou rodinou a užíváte si nezapomenutelné chvilky u průzračně čistého moře obklopeného piniovými háji a masivem Biokovo?


Pronájem limuzíny


Limuzíny pro nás přestavují tak trochu luxusní životní styl. Když o tom ale budete déle uvažovat možná budete příjemně překvapeni, že tomu tak nemusí být vždy.


Google Obrázky - cestování zdarma kamkoli


Jasně, je to trochu laciné, ale pro ty, kdo cestují nejraději z pohodlí domova - nebo rádi dopředu pečlivě plánují každý detail své cesty prostřednictvím internetu, nabízejí Google Obrázky nebo Google Mapy - se StreetView - naprosto pohodlnou možnost podívat se po Česku i do světa. K oběma těmto funkcím existuje řada návodů a tipů/triků.


Nízké Tatry a region Liptov


Popis Tater je věnován horským masivům v této části Liptova. V článku jde o pahorkatiny a život v nich. Můžete vyskoušet velkou hojnost pochodů s krásním výhledem. Hořství Nízkých Tater se táhnou podél okraje celé Liptovské oblasti. Zdravá turistika a zdravější cykloturistika je též nádherní v údolích se stoupáním.


Zámek Veltrusy


Nádherný barokní zámek posazený v malebné krajině. Procházet se zámeckým parkem je opravdová slast, která potěší vaše oči i duši.


Poslechněte si zemětřesení v Japonsku - autentická podmořská nahrávka


Autentickou zvukovou nahrávku zemětřesení, které Japonsko postihlo 11. března 2011, zveřejnil na svých stránkách Katalánská polytechnická univerzita. Zdrojem záznamu je jedna z observatoří v Tichém oceánu.


Thajsko 2010: Ceny a jiné praktické informace


Na následujících řádcích najdete převážně konkrétní informace o cenách či o ubytování na těch místech Thajska, která jsem projel na začátku roku 2010. Jsou vybrané z delšího deníku - ale protože sám nemám rád, když chci rychle najít potřebné informace a musím se probírat rozvláčnými texty, rozhodl jsem se tu nabídnout i tuhle osekanou verzi zápisků. Třeba se někomu bude hodit.


<<< Novější články | Starší články >>>
Anketa


©2009-2020 Slasti.cz, ISSN 1804-0640
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: slasti(at)slasti.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu Slasti.cz a ochrana soukromí