O nás     Inzerce     KontaktO slastech života již od roku 2009
Hledat
Nepřehlédněte: E-knihy zdarma ke stažení
Věda: Cesta k lidské nesmrtelnosti
Cestopisy: Thajsko, Indonésie, Tanzánie nebo Havaj
Cestování bez cestovek: Levně a nezávisle
Hlavní rubriky: Pochoutky, Cestování, Elektronika, Sport a hry, Životní styl, Umění, Diskuze, Zábava v ČR, SpeciálySport a hry


Co je zdravější: lyže nebo snowboard?

Jezdíte na lyžích nebo na snowboardu? V čem je pro tělo jiná svalová zátěž při používání snowboardu oproti lyžím? S primářkou Rehabilitačního ústavu MUDr. Michaelou... (1. 2. 2018)


Tip: Kosmonauti, kteří měli smůlu

Před dvěma lety jsme vám tu doporučovali knihu Stanislava Kužela nazvanou Kosmonautika za oponou, která vzbudila zaslouženou pozornost veřejnosti, a dnes vám tu přinášíme tip... (27. 11. 2017)


Jak a kdy nejlépe koupit vybavení na lyže

Zima je v plném proudu a vy možná váháte, zda právě teď koupit lyžařské vybavení pro vás nebo pro vaše děti. Je právě teď vhodný... (1. 2. 2017)


Chcete přijít o drahé kolo? Dejte ho do sklepa!

Zdá se, že krádeže kol jsou opravdu na denním pořádku. Například vloni řešila policie přes sedm tisíc krádeží jízdních kol a celková škoda se vyšplhala... (1. 7. 2016)


Žijte bezpečně: 10 top tipů pro domácí lékárnu

Je zřejmé, že ne s každým drobným úrazem či onemocněním musíme hned běžet k lékaři. Nezbytnou podmínkou je však dostatečně vybavená lékárnička, která neobsahuje prošlé... (1. 6. 2016)


Olympijské hry jsou tu: Rio de Janeiro 2016 - přehled

Letní olympijské hry 2016 jsou takřka na dosah, pojďme se tedy na ně společně připravit. Co se sluší o olympiádě v Riu vědět? Jak vlastně... (18. 5. 2016)


Vtipné vánoční video k poslání a hra navíc

Vánoce jsou super svátky, to ano, ale trocha nadhledu neuškodí. Víte, jak slaví Vánoce ryby v moři? Máme tady tentokrát jeden tip: Video-pozdrav a mobilní... (12. 11. 2015)


Užijte si ve vířivce! Jak ji ale co nejlépe vybrat?

Rozhodli jste se pořídit si vířivku? Dobrý nápad! Na trhu je jich spousta a každý prodejce o té své bude říkat, že je nejlepší. Na... (29. 6. 2015)


Geocaching v povodí Moravy: Užijte si ho

Patříte mezi milovníky geocachingu? Teprve s ním začínáte? V každém případě máte možnost vyrazit za dalšími dobrodružstvími. Povodí Moravy pro vás na léto připravilo celkem patnáct nových... (22. 6. 2015)


Jak vybírat plavky? Vždy podle typu postavy!

Léto je tu, bazény a moře lákají, je na čase navléknout plavky a všechno si to užít. Jak ale vlastně vybírat plavky? Při nákupu se... (15. 6. 2015)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2009-2020 Slasti.cz, ISSN 1804-0640
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: slasti(at)slasti.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu Slasti.cz a ochrana soukromí | pg(11)