Elektronika


Chytrá lednička vás překvapí


Nová chytrá lednička Samsung Family Hub

Chytré chladničky v letošním roce nabídnou širokou škálu chytrých funkcí, které zákazníkům umožní dělat věci, které dosud nebyly možné. Patří mezi ně například synchronizace zásob potravin s přípravou pokrmů, lepší propojenost a organizovanost členů rodiny nebo nabídka pokročilé zábavy. Jak to bude vypadat?


Powerbanka s poplachem: Nejen pro ženy


Powerbanka s poplachem

Vzhledem k výdrži dnešních mobilních telefonů není od věci mít k nim ještě záložní zdroj napájení - takzvanou power-banku. Z ní můžete mobil kdykoli dobít, když mu "dojde šťáva". Společnost Varta právě uvádí na trh bezpečnostní power-banku (nebo powerbanku, chcete-li), která je prý určena speciálně pro ženy. Disponuje totiž tlačítkem Alarm. A k čemu je to dobré?


Varta: Nezůstaňte bez elektřiny ani v drsné přírodě


Varta Indestructible Powerpack 6000

Velkou kapacitu pro nabíjení, odolnou konstrukci, rozumnou hmotnost a příjemné provedení - to jsou vlastnosti, které oceníte na cestách u svého mobilního zdroje, díky kterému se vaši elektroničtí miláčci neocitnou nečekaně bez elektřiny. A netýká se to jenom mobilních telefonů. Máme pro vás tip.


Tip: Jak správně pečovat o pákový kávovar


Foto: archiv

Milujete kávu? Pákový kávovar lze považovat za cenově nejpřístupnější domácí alternativu profesionálních strojů. Příprava kávy v něm sice zabere o něco více času, než v případě automatického či tobolky přístroje, výsledek je však podle nadšených znalců nejbližší tomu, na co jste zvyklí ve své oblíbené kavárně. Jak ale o takový kávovar pečovat, aby byla káva dobrá?


Televize? Proč? 61 % z nás sleduje denně video na smartphonu


Foto: Huawei

Lidé využívají video on-demand služby (VOD) jako nikdy předtím. Od roku 2012 vzrostlo sledování videa na smartphonech o 71 %. Dvě třetiny teenagerů sledují TV a video na mobilních zařízeních, pouze jedna třetina na klasické TV. Sledování obsahu generovaného spotřebiteli je také na vzestupu. Jeden z deseti spotřebitelů sleduje YouTube více než tři hodiny denně. Svět se prostě mění!


Nabíječka baterií a mobilní zdroj v jednom


Varta 2-In-1: Powerpack and Charger

Pokud občas řešíte problém nabíjení AA baterií a pravidelně potřebujete na cestách nabíjet telefon, tablet, MP3 nebo GPSku, řešení se nabízí s využitím novinky, o které tu právě teď bude řeč. Mobilní zdroj 2-In-1 Powerpack and Charger společnosti Varta nejen že nabije čtyři kusy AA NiMH baterií po připojení k počítači či USB nabíječce, ale navíc také slouží jako mobilní zdroj pro dalších zařízení.


Levný 5palcový 64bitový smartphone Honor 4C je tu!


Honor 4C

Populární značka chytrých mobilních telefonů a příslušenství Honor rozšiřuje rodinu svých přístrojů na českém trhu o nového člena. Elegantní pětipalcový smartphone Honor 4C zaujme svým originálním vzhledem, příkladnou kvalitou zpracování a, jak bývá u přístrojů značky Honor zvykem, výborným poměrem cena/výkon. Honor 4C je v prodeji za cenu 4 399 Kč, což je na jeho parametry opravdu cena velmi zajímavá.


Odolný zdroj energie nejen pro mobilní telefon


Zdroje Varta Indestructible oceníte mimo jiné v přírodě. Foto: Varta

Jakmile se dostanete mimo dosah elektrické sítě, energetické nároky dnešních zařízení mnohdy není snadné pokrýt. Ať už jde o mobilní telefony, GPS navigace nebo tablety - nabízejí stále více funkcí, ale kapacita baterií bohužel zůstává stejná. Dříve či později tak každý majitel chytrého zařízení narazí na problém, kdy se stav baterie blíží 0 % a elektrická zásuvka není po ruce. Co pak?


<<< Novější články | Starší články >>>
Anketa


©2009-2020 Slasti.cz, ISSN 1804-0640
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: slasti(at)slasti.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu Slasti.cz a ochrana soukromí