Elektronika


Varta: Nezůstaňte bez elektřiny ani v drsné přírodě


Varta Indestructible Powerpack 6000

Velkou kapacitu pro nabíjení, odolnou konstrukci, rozumnou hmotnost a příjemné provedení - to jsou vlastnosti, které oceníte na cestách u svého mobilního zdroje, díky kterému se vaši elektroničtí miláčci neocitnou nečekaně bez elektřiny. A netýká se to jenom mobilních telefonů. Máme pro vás tip.


Tip: Jak správně pečovat o pákový kávovar


Foto: archiv

Milujete kávu? Pákový kávovar lze považovat za cenově nejpřístupnější domácí alternativu profesionálních strojů. Příprava kávy v něm sice zabere o něco více času, než v případě automatického či tobolky přístroje, výsledek je však podle nadšených znalců nejbližší tomu, na co jste zvyklí ve své oblíbené kavárně. Jak ale o takový kávovar pečovat, aby byla káva dobrá?


Televize? Proč? 61 % z nás sleduje denně video na smartphonu


Foto: Huawei

Lidé využívají video on-demand služby (VOD) jako nikdy předtím. Od roku 2012 vzrostlo sledování videa na smartphonech o 71 %. Dvě třetiny teenagerů sledují TV a video na mobilních zařízeních, pouze jedna třetina na klasické TV. Sledování obsahu generovaného spotřebiteli je také na vzestupu. Jeden z deseti spotřebitelů sleduje YouTube více než tři hodiny denně. Svět se prostě mění!


Nabíječka baterií a mobilní zdroj v jednom


Varta 2-In-1: Powerpack and Charger

Pokud občas řešíte problém nabíjení AA baterií a pravidelně potřebujete na cestách nabíjet telefon, tablet, MP3 nebo GPSku, řešení se nabízí s využitím novinky, o které tu právě teď bude řeč. Mobilní zdroj 2-In-1 Powerpack and Charger společnosti Varta nejen že nabije čtyři kusy AA NiMH baterií po připojení k počítači či USB nabíječce, ale navíc také slouží jako mobilní zdroj pro dalších zařízení.


Levný 5palcový 64bitový smartphone Honor 4C je tu!


Honor 4C

Populární značka chytrých mobilních telefonů a příslušenství Honor rozšiřuje rodinu svých přístrojů na českém trhu o nového člena. Elegantní pětipalcový smartphone Honor 4C zaujme svým originálním vzhledem, příkladnou kvalitou zpracování a, jak bývá u přístrojů značky Honor zvykem, výborným poměrem cena/výkon. Honor 4C je v prodeji za cenu 4 399 Kč, což je na jeho parametry opravdu cena velmi zajímavá.


Odolný zdroj energie nejen pro mobilní telefon


Zdroje Varta Indestructible oceníte mimo jiné v přírodě. Foto: Varta

Jakmile se dostanete mimo dosah elektrické sítě, energetické nároky dnešních zařízení mnohdy není snadné pokrýt. Ať už jde o mobilní telefony, GPS navigace nebo tablety - nabízejí stále více funkcí, ale kapacita baterií bohužel zůstává stejná. Dříve či později tak každý majitel chytrého zařízení narazí na problém, kdy se stav baterie blíží 0 % a elektrická zásuvka není po ruce. Co pak?


Pozor na mobilní aplikace! Víme, které vás vysají...


Foto: TZ Samsung

Jak používáme mobilní aplikace? A jaký to má vliv na nás i na mobilní telefon? Tak třeba mezi nejhladovějšími aplikacemi pro Android jsou hlavně sociální sítě a chatovací služby. Aplikace Facebook, BBM, Instagram, Facebook Messenger a WeChat se pak všechny umístily mezi šesti nejnáročnějšími aplikacemi, které se spouští automaticky. Požírají energii i data!


Luxusní taška pro přenosný počítač


Siamod Borella. Foto: TZ Sekora.cz

Přenosné počítače se konečně začínají výrazně zmenšovat tak, aby se staly opravdu pohodlně přenosnými. Pokrok v technologii i v komunikaci umožňuje, aby i menší a pohodlnější přenosné počítače disponovaly více než dostatečným výkonem. Tomuto trendu vychází vstříc i přední světový výrobce stylových aktovek a kabelek na notebook, americká firma McKlein. V rámci své prémiové značky Siamod uvádí na trh stylovou koženou tašku na menší notebook nebo na tablet Siamod Borella.


<<< Novější články | Starší články >>>
Anketa


©2009-2019 Slasti.cz, ISSN 1804-0640
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: slasti(at)slasti.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu Slasti.cz a ochrana soukromí