O nás     Inzerce     KontaktO slastech života již od roku 2009
Hledat
Nepřehlédněte: E-knihy zdarma ke stažení
Věda: Cesta k lidské nesmrtelnosti
Cestopisy: Thajsko, Indonésie, Tanzánie nebo Havaj
Cestování bez cestovek: Levně a nezávisle
Hlavní rubriky: Pochoutky, Cestování, Elektronika, Sport a hry, Životní styl, Umění, Diskuze, Zábava v ČR, SpeciályElektronika


Chytrá lednička vás překvapí

Chytré chladničky v letošním roce nabídnou širokou škálu chytrých funkcí, které zákazníkům umožní dělat věci, které dosud nebyly možné. Patří mezi ně například synchronizace zásob... (1. 4. 2018)


Powerbanka s poplachem: Nejen pro ženy

Vzhledem k výdrži dnešních mobilních telefonů není od věci mít k nim ještě záložní zdroj napájení - takzvanou power-banku. Z ní můžete mobil kdykoli dobít,... (16. 1. 2017)


Varta: Nezůstaňte bez elektřiny ani v drsné přírodě

Velkou kapacitu pro nabíjení, odolnou konstrukci, rozumnou hmotnost a příjemné provedení - to jsou vlastnosti, které oceníte na cestách u svého mobilního zdroje, díky kterému... (19. 2. 2016)


Tip: Jak správně pečovat o pákový kávovar

Milujete kávu? Pákový kávovar lze považovat za cenově nejpřístupnější domácí alternativu profesionálních strojů. Příprava kávy v něm sice zabere o něco více času, než v... (1. 2. 2016)


Televize? Proč? 61 % z nás sleduje denně video na smartphonu

Lidé využívají video on-demand služby (VOD) jako nikdy předtím. Od roku 2012 vzrostlo sledování videa na smartphonech o 71 %. Dvě třetiny teenagerů sledují TV... (1. 11. 2015)


Nabíječka baterií a mobilní zdroj v jednom

Pokud občas řešíte problém nabíjení AA baterií a pravidelně potřebujete na cestách nabíjet telefon, tablet, MP3 nebo GPSku, řešení se nabízí s využitím novinky, o... (21. 10. 2015)


Levný 5palcový 64bitový smartphone Honor 4C je tu!

Populární značka chytrých mobilních telefonů a příslušenství Honor rozšiřuje rodinu svých přístrojů na českém trhu o nového člena. Elegantní pětipalcový smartphone Honor 4C zaujme svým... (1. 8. 2015)


Odolný zdroj energie nejen pro mobilní telefon

Jakmile se dostanete mimo dosah elektrické sítě, energetické nároky dnešních zařízení mnohdy není snadné pokrýt. Ať už jde o mobilní telefony, GPS navigace nebo tablety -... (20. 7. 2015)


Pozor na mobilní aplikace! Víme, které vás vysají...

Jak používáme mobilní aplikace? A jaký to má vliv na nás i na mobilní telefon? Tak třeba mezi nejhladovějšími aplikacemi pro Android jsou hlavně sociální... (6. 7. 2015)


Luxusní taška pro přenosný počítač

Přenosné počítače se konečně začínají výrazně zmenšovat tak, aby se staly opravdu pohodlně přenosnými. Pokrok v technologii i v komunikaci umožňuje, aby i menší a pohodlnější... (23. 3. 2015)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2009-2020 Slasti.cz, ISSN 1804-0640
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: slasti(at)slasti.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu Slasti.cz a ochrana soukromí | pg(11)