Padesát odstínů temnoty: Pokračování bestselleru


Nedávno tu vyšla recenze na knihu E. L. Jamesové Padesát odstínů šedi, v originálu Fifty Shades of Grey, ale právě v těchto dnech vychází český překlad pokračování - v originále Fifty Shades Darker, česky Padesát odstínů temnoty. Na internetu se už dříve objevil částečný neautorizovaný překlad v PDF, stejně jako u prvního dílu se dá ale stáhnout zdarma i PDF části oficiálního překladu. Přesněji tedy jeho první kapitoly.


Pochod proti hladu


Myslím, že i tohle téma sem patří - ne každý na světě si totiž může užívat "slasti" života. V neděli 29. května se v Praze (již po osmé) sešly stovky lidí, aby upozornily na celosvětový problém hladu na akci nazvané Pochod proti hladu.


Recept na Královské medovníčky


Jestli něco považujeme za opravdovou slast, tak jsou to perníčky medovníčky, kterým říkáme královské. Vycházejí z receptu, který jsem kdysi dostala od kamarádky a postupem času doladila do podoby, kterou vám tady nabízím.


Uživatel: RuzeBi

Stránky: hlavní

©2009-2019 Slasti.cz, ISSN 1804-0640
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: slasti(at)slasti.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu Slasti.cz a ochrana soukromí