Příspěvky uživatelů do rubriky Životní styl


Letní škola přírodního stavitelství 2016


Praktický workshop s Petrem Skořepou, který se koná ve dvou turnusech od 16.-26.7. a 13.-27.8. 2016. Jde o intenzivních 10 nebo 14 dní teorie i praxe v letním táboře Polana v Bílých Karpatech.


Velkoformátová keramická dlažba a obklady


Velkoformátová keramická dlažba a obklady. Unikátní velikosti až 300 x 150 cm, 6 mm tloušťka.


Gallagher přináší kompletní příslušenství k e-cigaretě


Kouření elektronických cigaret je hitem posledních let. Nejenže může být kouření mnohem víc zdravé a bezpečné, navíc je určitě chutnější. Elektronická cigareta je prostě svatým grálem každého, kdo chce kouření omezit, nebo se tohoto zlozvyku úplně zbavit.


Valentýn se blíží – máme pro vás tipy na dárky pro opravdové chlapy


Láska prochází žaludkem – staré známé pořekadlo, které v sobě ukrývá velkou pravdu. A kdy jindy jeho pravdivost otestovat, než právě během nadcházejícího Valentýna?


Vše co chcete vědět o elektronickém kouření


Z dlouhodobého hlediska se elektronická cigareta nepoužívá příliš dlouho, ale její obliba je čím dál větší. Dnes již řada kuřáků raději volí právě e-cigaretu před klasickými cigaretami.


Vyzkoušejte zdravější kouření


Elektronická cigareta je zdravější variantou kouření. Pokud se pro ni rozhodnete, počítejte také s vylepšením vašeho finančního rozpočtu. Kouření je sice stále kouření, ale používání elektronické cigarety nabízí hned několik výhod.


Ideální dárky pro vánoční chvíle


Koho potěšit, překvapit a rozveselit? Komu se zavděčit? Na tyto otázky není vůbec těžké odpovědět, stačí se na chvíli zamyslet a probrat si seznam vašich nejbližších osob.


Teracová dlažba


Co vlastně je teracová dlažba? Jde o litou dlažbu vyráběnou z cementu a ušlechtilých drtí. Jde tedy o betonovou dlažbu jak do interiéru, tak i exteriéru. Vždy se také počítá s impregnací dlažby pro její ochranu jak z pohledu životnosti, tak i z pohledu estetiky.


<<< Novější články | Starší články >>>
Anketa


©2009-2019 Slasti.cz, ISSN 1804-0640
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: slasti(at)slasti.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu Slasti.cz a ochrana soukromí