Umění


Češi si půjčují na svatby a utrácí se více než dříve


Obr. zdroj: TZ GE Money Bank

Češi za svatbu utrácí stále více peněz a mezi mladými lidmi bez úspor jsou prý půjčky jednou z oblíbených možností financování. Nešetří se na hostinách a dortech, naopak drahé diamantové šperky nebo doprovodný program v rozpočtech snoubenců obvykle nejsou. Běžná česká svatba stojí od 10 000 Kč do 50 000 Kč. Starší novomanželé preferují radnicí, mladí se berou na hradě nebo zámku. Plyne to sice z loňského průzkumu GE Money Bank, ale ani rok 2016 zřejmě nebude jiný.


Zajímá vás kosmonautika? Pak si tohle nenechte ujít...


Kosmonautika za oponou, autor: Stanislav Kužel, vydal: Radioservis

Tuhle knížku byste si jako milovníci kosmonautiky neměli nechat ujít. Podává totiž informace o zákulisí kosmonautiky, a to zasvěceně i poutavě. A o jaké knize že je řeč? Jmenuje se Kosmonautika za oponou a napsal ji Stanislav Kužel. Co se v ní dočtete?


Will Smith, Heidi Klum, Lady Gaga a Robert Pattinson v Praze!


Will Smith, Justin Bieber, Heidi Klum a další hvězdy v muzeu voskových figurín Madame Tussauds přitahují pozornost. Foto: Slasti.cz

Setkejte se tváří v tvář s oblíbeným akčním hrdinou Willem Smithem, populárním zpěvákem Justinem Bieberem, oslňující Heidi Klum, hvězdami upírské ságy Stmívání Taylorem Lautnerem a Robertem Pattinsonem nebo s hercem a komikem Jimem Carreym. Kde? Muzeum voskových figurín Madame Tussauds představuje na své speciální výstavě v Praze nově právě tyto slavné tváře. V muzeu však samozřejmě potkáte i řadu dalších osobností.


Top trendy ve fotografování pro rok 2015


Foto: Canon

Věděli jste, že v příštím roce oslaví fotografie již 190 let od svého vzniku? Za tu dobu prošla fototechnika značným množstvím inovací, přičemž aktuálně se nejdynamičtěji vyvíjejí fotoaparáty pro smartphony, schopné v některých případech vytvářet lepší snímky než běžné kompaktní fotoaparáty. Vývoj jde ale samozřejmě dál, a tak se i v letošním roce dočkáme ve světě fotografie mnoha novinek. Jakých?


Nenechte si ujít: Horké trendy ve špercích


Šperky jsou vhodné nejen pro ženy. Foto: Sekora.cz

Podzim je tu, blíží se Vánoce, prostě o špercích se teď nutně musí mluvit - mezi dámami, ale i mezi pány, třeba proto, že jsou šperky skvělým vánočním dárkem. Správně zvolené šperky - náušnice, náramky nebo náhrdelníky - dokáži skvěle podtrhnout celkový vzhled. Jaké jsou nové trendy ve špercích v nadcházející sezóně?


Samsung Galaxy K Zoom: Hybrid mezi smartphonem a fotoaparátem


Samsung Galaxy K Zoom. Foto: TZ Samsung

Nový smartphone zaměřený na fotografování s názvem Samsung Galaxy K Zoom uvádí společnost Samsung. Jedná se o chytrý telefon, který spojuje moderní digitální technologie fotoaparátu se špičkovými vlastnostmi řady produktů Samsung Galaxy. Novinka má ambice nabídnout uživatelům mobilní řešení pro vytváření profesionálního vizuálního obsahu pomocí hravého a snadno ovladatelného zařízení. Jak se jí to může podařit?


Muzeum voskových figurín Madame Tussauds je v Praze!


Nicole Kidman v muzeu Madame Tussauds. Foto: TZ Muzeum voskových figurín Praha

Kdo by o něm neslyšel? Světoznámé muzeum voskových figurín Madame Tussauds je vyhlášené - a teď přijíždí v dubnu i do Prahy a přiváží s sebou kousek Hollywoodu. Umožní návštěvníkům proniknout do světa filmu a setkat se tváří v tvář s největšími hollywoodskými hvězdami. Speciální pražská exhibice bude první výstavou Madame Tussauds v regionu střední a východní Evropy.


Zlaté šperky: Noste je tak, aby vynikla vaše krása


Noste zlaté šperky tak, aby vynikla vaše krása. Foto: TZ Sperky.cz

Stále platí, že zlato bylo, je a bude špičkou mezi drahými kovy. Jak ale nosit skvosty ze zlata, aby byl výsledný dojem váš i vašeho okolí co nejlepší? Jak se vyhnout chybám, kvůli nimž někteří nositelé zlatých šperků působí tak trochu jako od kolotočů? Jak naopak dokonale podtrhnout svou osobnost? Máme pro vás několik tipů.


<<< Novější články | Starší články >>>
Anketa


©2009-2020 Slasti.cz, ISSN 1804-0640
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: slasti(at)slasti.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu Slasti.cz a ochrana soukromí