O nás     Inzerce     KontaktO slastech života již od roku 2009
Hledat
Nepřehlédněte: E-knihy zdarma ke stažení
Věda: Cesta k lidské nesmrtelnosti
Cestopisy: Thajsko, Indonésie, Tanzánie nebo Havaj
Cestování bez cestovek: Levně a nezávisle
Hlavní rubriky: Pochoutky, Cestování, Elektronika, Sport a hry, Životní styl, Umění, Diskuze, Zábava v ČR, Speciály




Sport a hry


Jen pro dospělé: Cviky pro lepší partnerský život i pro porod

Chcete si usnadnit porod a současně zkvalitnit partnerský život? Pak se zaměřte na správné posilování svalů pánevního dna. To alespoň radí MUDr. Michaela Tomanová, primářka... (4. 8. 2014)


Lipno: Užijte si windsurfing, cyklostezky i rodinné výlety

V Česku je krásně a také Lipenské jezero je jedním z ideálních míst pro rodinné dovolené v České republice. Majestátní vodní plocha někdy označovaná i... (14. 7. 2014)


Cyklostezky v Praze

Ježdění na kole je radost a může tomu tak být i ve městě. I v Praze jsou již desítky kilometrů cyklostezek, které poskytují cyklistům dobře značené a... (9. 7. 2014)


Tip: Výstava staveb z Merkuru - Eiffelovka nebo letadlo?

Dá se pod jednou střechou vidět Eiffelova věž, obří rypadlo nebo letadlo Cessna? Ač se to možná zdá neuvěřitelné, ano. Konkrétně bude vše výše zmíněné... (30. 4. 2014)


Lanový park v Praze na Proseku se opět otevírá

Pokud máte rádi pohyb a adrenalin, můžete už opět vyrazit do pražského lanového parku na Proseku. Park se nachází přímo v areálu Bobové dráhy Prosek... (7. 4. 2014)


Lyžování a snowboarding: Jak omezit následky nehod

Na našich horách se podle údajů horské služby ročně stane zhruba 6 tisíc úrazů. Následky nehod může zmírnit nejen helma, která chrání nejen před lehkými úrazy,... (17. 2. 2014)


Telemedicína: Převrat ve zdravotní péči je tu

Telemedicína, tedy medicína na dálku, má velký potenciál změnit péči o naše zdraví. Jak uvidíte v tomto článku, nejde přitom o nějakou hudbu budoucnosti -... (23. 12. 2013)


Lego Mindstorms: Jak si postavit robota

Dalo by se s trochou nadsázky říci, že na konci letošního listopadu Prahu obsadili roboti. Město, kde vzniklo slovo robot, totiž hostilo festival věnovaný robotice s názvem... (13. 12. 2013)


Pořádná zábava online

Hrajte si a klidně zlobte, protože v online světech se můžete postavit na stranu hodných nebo zlých – záleží jenom na vás, jakou máte zrovna... (blog, 11. 12. 2013)


Tagamoto: Tak trochu hodně jiná autodráha

Hledáte rodinnou zábavu na dlouhé zimní večery? A mělo by to být něco nového, co jste zatím neznali? Co takhle Tagamoto? Tagamoto je hra podobná... (6. 12. 2013)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2009-2020 Slasti.cz, ISSN 1804-0640
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: slasti(at)slasti.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu Slasti.cz a ochrana soukromí | pg(11)