O nás     Inzerce     KontaktO slastech života již od roku 2009
Hledat
Nepřehlédněte: E-knihy zdarma ke stažení
Věda: Cesta k lidské nesmrtelnosti
Cestopisy: Thajsko, Indonésie, Tanzánie nebo Havaj
Cestování bez cestovek: Levně a nezávisle
Hlavní rubriky: Pochoutky, Cestování, Elektronika, Sport a hry, Životní styl, Umění, Diskuze, Zábava v ČR, Speciály

Sport a hry


Olympijské hry jsou tu: Rio de Janeiro 2016 - přehled

Letní olympijské hry 2016 jsou takřka na dosah, pojďme se tedy na ně společně připravit. Co se sluší o olympiádě v Riu vědět? Jak vlastně... (18. 5. 2016)


Vtipné vánoční video k poslání a hra navíc

Vánoce jsou super svátky, to ano, ale trocha nadhledu neuškodí. Víte, jak slaví Vánoce ryby v moři? Máme tady tentokrát jeden tip: Video-pozdrav a mobilní... (12. 11. 2015)


Užijte si ve vířivce! Jak ji ale co nejlépe vybrat?

Rozhodli jste se pořídit si vířivku? Dobrý nápad! Na trhu je jich spousta a každý prodejce o té své bude říkat, že je nejlepší. Na... (29. 6. 2015)


Geocaching v povodí Moravy: Užijte si ho

Patříte mezi milovníky geocachingu? Teprve s ním začínáte? V každém případě máte možnost vyrazit za dalšími dobrodružstvími. Povodí Moravy pro vás na léto připravilo celkem patnáct nových... (22. 6. 2015)


Jak vybírat plavky? Vždy podle typu postavy!

Léto je tu, bazény a moře lákají, je na čase navléknout plavky a všechno si to užít. Jak ale vlastně vybírat plavky? Při nákupu se... (15. 6. 2015)


Zkuste to: Víkendová kreativní akce s limuzínou

Společnost HP nabízí veřejnosti možnost stát se spoluautorem českého rekordu ve vytvoření nejdelšího papírového auta. Jak? Během víkendu 7.2.–8.2. (v sobotu od 9:00 do 21:00... (5. 2. 2015)


Liga klanů: Zahrajte si slovenskou hru, která dobývá svět

Před pár dny jsme se v redakci dozvěděli o nové slovenské webové hře, která právě otevřela své brány, slibně se rozjíždí a nabaluje kolem sebe komunitu. Výhod... (2. 2. 2015)


Tři nejlepší adventure hry pro Android - mobily i tablety

Právě teď je nepochybně ten správný čas zahrát si nějakou zajímavou adventure hru pro tablet nebo smartphone, a tak jsme pro vás vytipovali tři, které:... (22. 12. 2014)


Artróza i v mladším věku: Jak si s ní poradit?

Artróza je jedno z nejznámějších a nejčastějších kloubních onemocnění, které se objevuje u stále většího počtu lidí ve stále nižším věku. Postihuje dokonce i třicátníky.... (24. 11. 2014)


Bolí vás klouby nebo kosti? Možná zbytečně...

Je celkem obecně známo, že nepříjemné bolesti kloubů patří k častým zdravotním problémům mnoha lidí bez ohledu na věk. K nejproblémovějším bolestivým partiím patří kolenní, hlezenní a... (1. 9. 2014)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2009-2023 Slasti.cz, ISSN 1804-0640
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: slasti(at)slasti.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu Slasti.cz a ochrana soukromí | pg(11)