O nás     Inzerce     KontaktO slastech života již od roku 2009
Hledat
Nepřehlédněte: E-knihy zdarma ke stažení
Věda: Cesta k lidské nesmrtelnosti
Cestopisy: Thajsko, Indonésie, Tanzánie nebo Havaj
Cestování bez cestovek: Levně a nezávisle
Hlavní rubriky: Pochoutky, Cestování, Elektronika, Sport a hry, Životní styl, Umění, Diskuze, Zábava v ČR, Speciály

Umění


Tip: Kosmonauti, kteří měli smůlu

Před dvěma lety jsme vám tu doporučovali knihu Stanislava Kužela nazvanou Kosmonautika za oponou, která vzbudila zaslouženou pozornost veřejnosti, a dnes vám tu přinášíme tip... (27. 11. 2017)


Češi si půjčují na svatby a utrácí se více než dříve

Češi za svatbu utrácí stále více peněz a mezi mladými lidmi bez úspor jsou prý půjčky jednou z oblíbených možností financování. Nešetří se na hostinách... (1. 1. 2016)


Zajímá vás kosmonautika? Pak si tohle nenechte ujít...

Tuhle knížku byste si jako milovníci kosmonautiky neměli nechat ujít. Podává totiž informace o zákulisí kosmonautiky, a to zasvěceně i poutavě. A o jaké knize... (9. 11. 2015)


Will Smith, Heidi Klum, Lady Gaga a Robert Pattinson v Praze!

Setkejte se tváří v tvář s oblíbeným akčním hrdinou Willem Smithem, populárním zpěvákem Justinem Bieberem, oslňující Heidi Klum, hvězdami upírské ságy Stmívání Taylorem Lautnerem a Robertem... (13. 4. 2015)


Top trendy ve fotografování pro rok 2015

Věděli jste, že v příštím roce oslaví fotografie již 190 let od svého vzniku? Za tu dobu prošla fototechnika značným množstvím inovací, přičemž aktuálně se nejdynamičtěji... (9. 2. 2015)


Nenechte si ujít: Horké trendy ve špercích

Podzim je tu, blíží se Vánoce, prostě o špercích se teď nutně musí mluvit - mezi dámami, ale i mezi pány, třeba proto, že jsou... (29. 9. 2014)


Samsung Galaxy K Zoom: Hybrid mezi smartphonem a fotoaparátem

Nový smartphone zaměřený na fotografování s názvem Samsung Galaxy K Zoom uvádí společnost Samsung. Jedná se o chytrý telefon, který spojuje moderní digitální technologie fotoaparátu... (7. 5. 2014)


Muzeum voskových figurín Madame Tussauds je v Praze!

Kdo by o něm neslyšel? Světoznámé muzeum voskových figurín Madame Tussauds je vyhlášené - a teď přijíždí v dubnu i do Prahy a přiváží s sebou... (28. 3. 2014)


Zlaté šperky: Noste je tak, aby vynikla vaše krása

Stále platí, že zlato bylo, je a bude špičkou mezi drahými kovy. Jak ale nosit skvosty ze zlata, aby byl výsledný dojem váš i vašeho okolí co... (3. 2. 2014)


3+4 zásadní rady: Jak vybírat a kombinovat šperky

Blížící se svátky i plesová sezona jsou tou dobou, kdy se určitě bude přemýšlet o špercích: O špercích jako dárcích, o špercích jako příležitosti udělat... (4. 12. 2013)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2009-2022 Slasti.cz, ISSN 1804-0640
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: slasti(at)slasti.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu Slasti.cz a ochrana soukromí | pg(11)