O nás     Inzerce     KontaktO slastech života již od roku 2009
Hledat
Nepřehlédněte: E-knihy zdarma ke stažení
Věda: Cesta k lidské nesmrtelnosti
Cestopisy: Thajsko, Indonésie, Tanzánie nebo Havaj
Cestování bez cestovek: Levně a nezávisle
Hlavní rubriky: Pochoutky, Cestování, Elektronika, Sport a hry, Životní styl, Umění, Diskuze, Zábava v ČR, Speciály

Elektronika


Televize? Proč? 61 % z nás sleduje denně video na smartphonu

Lidé využívají video on-demand služby (VOD) jako nikdy předtím. Od roku 2012 vzrostlo sledování videa na smartphonech o 71 %. Dvě třetiny teenagerů sledují TV... (1. 11. 2015)


Nabíječka baterií a mobilní zdroj v jednom

Pokud občas řešíte problém nabíjení AA baterií a pravidelně potřebujete na cestách nabíjet telefon, tablet, MP3 nebo GPSku, řešení se nabízí s využitím novinky, o... (21. 10. 2015)


Levný 5palcový 64bitový smartphone Honor 4C je tu!

Populární značka chytrých mobilních telefonů a příslušenství Honor rozšiřuje rodinu svých přístrojů na českém trhu o nového člena. Elegantní pětipalcový smartphone Honor 4C zaujme svým... (1. 8. 2015)


Odolný zdroj energie nejen pro mobilní telefon

Jakmile se dostanete mimo dosah elektrické sítě, energetické nároky dnešních zařízení mnohdy není snadné pokrýt. Ať už jde o mobilní telefony, GPS navigace nebo tablety -... (20. 7. 2015)


Pozor na mobilní aplikace! Víme, které vás vysají...

Jak používáme mobilní aplikace? A jaký to má vliv na nás i na mobilní telefon? Tak třeba mezi nejhladovějšími aplikacemi pro Android jsou hlavně sociální... (6. 7. 2015)


Luxusní taška pro přenosný počítač

Přenosné počítače se konečně začínají výrazně zmenšovat tak, aby se staly opravdu pohodlně přenosnými. Pokrok v technologii i v komunikaci umožňuje, aby i menší a pohodlnější... (23. 3. 2015)


Chraňte před mrazem sebe i věci v kapsách a tašce

Tuhá zima je tu. Ačkoli pro některé z nás je toto období nejoblíbenější částí roku, nejen naše tělo, ale i věci denní spotřeby se potýkají... (19. 1. 2015)


Tři nejlepší adventure hry pro Android - mobily i tablety

Právě teď je nepochybně ten správný čas zahrát si nějakou zajímavou adventure hru pro tablet nebo smartphone, a tak jsme pro vás vytipovali tři, které:... (22. 12. 2014)


Vánoční tip: Energie vždy po ruce

Známe to všichni: Jsme na cestě a najednou je některé z našich nepostradatelných zařízení - mobilní telefon, tablet, MP3 přehrávač - vybito. Zásuvka je v nedohlednu, navíc... (12. 12. 2014)


Op3n dott: Levný smartphone a tablet s výbornými parametry

Na český trh právě vstupuje první tablet, chytrý telefon a fitness náramek vyrobené speciálně pro společnost Tesco. Produkty pod značkou Op3n dott jsou v prodeji od... (10. 11. 2014)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2009-2023 Slasti.cz, ISSN 1804-0640
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: slasti(at)slasti.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu Slasti.cz a ochrana soukromí | pg(11)