Počítače


Graf na vaši stránku: Jak si vedou Android, iOS a Windows


Jestli chcete svou webovou stránku obohatit o nějaký zajímavý graf, pak se vám možná bude hodit následující tip; a pokud o graf na svůj web nestojíte, pak se vám zase třeba bude hodit následující informace o tom, jak si mají vést v příštích letech různé operační systémy - Android, iOS, Windows apod. Pokud vás nezajímá ani jedno, pak nutno připustit, že jste tu omylem :).


Nenechte se otravovat Řízením uživatelských účtů


Windows 7 mají jistě spoustu krásných vlastností, ale Řízení uživatelských účtů se Microsoftu opět poněkud nepovedlo. Uživatele šikanuje víc než musí - a nejzřejmější je to u aplikací, u kterých vám den co den - spuštění co spuštění - klade tu samou otázku: Chcete povolit, aby následující program provedl změny v tomto počítači? Naštěstí existuje řešení, při němž není třeba uvedenou ochranu zcela vypnout.


Jak zdarma zvýšit rozlišení displeje u svého netbooku


Práce s netbookem může být občas docela peklo - obzvlášť když program, který potřebujete spustit, vyžaduje vyšší rozlišení displeje, než netbook nabízí. Často se to projevuje třeba u prvních modelů Compaq Mini s nestandardním rozlišením 1024x576 pixelů. Naštěstí se rozlišení nabízené programům dá změnit.
©2009-2019 Slasti.cz, ISSN 1804-0640
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: slasti(at)slasti.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu Slasti.cz a ochrana soukromí