Ideální letní osvěžení? Domácí ledový čaj a chutná káva!


Dospělý člověk by měl denně vypít alespoň 2,5 litru tekutin. Toto množství se během letního období navyšuje na celé tři litry. Ačkoli vysoké letní teploty mnohé z nás svádí k orosené dvanáctce nebo vychlazenému ledovému střiku, našemu pitnému režimu alkoholické nápoje příliš neprospívají. Ba právě naopak!


Vlastní iniciály na originálním pouzdře jsou nadčasové


Exkluzivní italská kůže, originální střih a perfektní ruční zpracování. Může být pouzdro na telefon ještě dokonalejší? Ale jistě. Když doplníte iniciály.


Gallagher přináší kompletní příslušenství k e-cigaretě


Kouření elektronických cigaret je hitem posledních let. Nejenže může být kouření mnohem víc zdravé a bezpečné, navíc je určitě chutnější. Elektronická cigareta je prostě svatým grálem každého, kdo chce kouření omezit, nebo se tohoto zlozvyku úplně zbavit.


Valentýn se blíží – máme pro vás tipy na dárky pro opravdové chlapy


Láska prochází žaludkem – staré známé pořekadlo, které v sobě ukrývá velkou pravdu. A kdy jindy jeho pravdivost otestovat, než právě během nadcházejícího Valentýna?


Vše co chcete vědět o elektronickém kouření


Z dlouhodobého hlediska se elektronická cigareta nepoužívá příliš dlouho, ale její obliba je čím dál větší. Dnes již řada kuřáků raději volí právě e-cigaretu před klasickými cigaretami.


Vyzkoušejte zdravější kouření


Elektronická cigareta je zdravější variantou kouření. Pokud se pro ni rozhodnete, počítejte také s vylepšením vašeho finančního rozpočtu. Kouření je sice stále kouření, ale používání elektronické cigarety nabízí hned několik výhod.


Pár tipů na levné ubytování v Chorvatsku


Chorvatsko patří mezi oblíbené a cenově dostupné dovolenkové destinace. Spousta z nás zde míří každoročně s jediným cílem – odpočinout si a načerpat nové síly pro nadcházející úkoly všedních dnů. Právě cenová dostupnost a blízkosti patří k největším lákadlům Chorvatska. Jak ušetřit na ubytování – to vám poradíme v následujícím článku.


Pořádná zábava online


Hrajte si a klidně zlobte, protože v online světech se můžete postavit na stranu hodných nebo zlých – záleží jenom na vás, jakou máte zrovna náladu. Online hry jednoduše zaženou nudu, kdykoliv se do nich pustíte. Najednou se ocitnete v jiném prostředí a čas bude utíkat bleskovou rychlostí.


Starší články >>>

Uživatel: pepakož

Stránky: hlavní

©2009-2020 Slasti.cz, ISSN 1804-0640
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: slasti(at)slasti.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu Slasti.cz a ochrana soukromí