O nás     Inzerce     KontaktO slastech života již od roku 2009
Hledat
Nepřehlédněte: E-knihy zdarma ke stažení
Věda: Cesta k lidské nesmrtelnosti
Cestopisy: Thajsko, Indonésie, Tanzánie nebo Havaj
Cestování bez cestovek: Levně a nezávisle
Hlavní rubriky: Pochoutky, Cestování, Elektronika, Sport a hry, Životní styl, Umění, Diskuze, Zábava v ČR, SpeciályUmění


Nenechte si ujít: Horké trendy ve špercích

Podzim je tu, blíží se Vánoce, prostě o špercích se teď nutně musí mluvit - mezi dámami, ale i mezi pány, třeba proto, že jsou... (29. 9. 2014)


Samsung Galaxy K Zoom: Hybrid mezi smartphonem a fotoaparátem

Nový smartphone zaměřený na fotografování s názvem Samsung Galaxy K Zoom uvádí společnost Samsung. Jedná se o chytrý telefon, který spojuje moderní digitální technologie fotoaparátu... (7. 5. 2014)


Muzeum voskových figurín Madame Tussauds je v Praze!

Kdo by o něm neslyšel? Světoznámé muzeum voskových figurín Madame Tussauds je vyhlášené - a teď přijíždí v dubnu i do Prahy a přiváží s sebou... (28. 3. 2014)


Zlaté šperky: Noste je tak, aby vynikla vaše krása

Stále platí, že zlato bylo, je a bude špičkou mezi drahými kovy. Jak ale nosit skvosty ze zlata, aby byl výsledný dojem váš i vašeho okolí co... (3. 2. 2014)


3+4 zásadní rady: Jak vybírat a kombinovat šperky

Blížící se svátky i plesová sezona jsou tou dobou, kdy se určitě bude přemýšlet o špercích: O špercích jako dárcích, o špercích jako příležitosti udělat... (4. 12. 2013)


Zimní kolekce hedvábných šátků A Piece of Chic je v ČR

A Piece of Chic je mladá značka z francouzského Lyonu, která navrhuje a vyrábí luxusní hedvábné šátky vysoké kvality. Oblast okolo Lyonu je, mimochodem, výrobou hedvábných... (3. 12. 2013)


České korunovační klenoty: Prohlédněte si je bez front

Chcete zakusit na vlastní kůži atmosféru doby Karla IV. a prohlédnout si České korunovační klenoty? Příležitost budete mít už brzy, konkrétně 25. října, a to... (21. 10. 2013)


Film Turbo: Informace ze zákulisí, trailer a mnohem více!

Již ve čtvrtek 17. října vstupuje na plátna českých kin nový rodinný animovaný film s názvem Turbo. Kdo nebo co je Turbo? Inu, Turbo je... (7. 10. 2013)


Pestré barvy a retro: Horké módní trendy pro podzim 2013

Aktuální počasí sice ještě k úvahám o blížícím se podzimu nesvádí, ale milovnice a milovníci módy již nepochybně přemýšlejí, jak se co nejlépe oblékat v... (5. 8. 2013)


Test: Panasonic Lumix DMC-GF6 umí pěkné fotky za rozumnou cenu

Digitální fotoaparáty s kompaktnějšími rozměry - a přitom používající výměnné objektivy - se již zcela zabydlely na trhu a získaly si přízeň mnohých uživatelů. Jedním z... (22. 7. 2013)


<<< Novější články | Starší články >>>
©2009-2020 Slasti.cz, ISSN 1804-0640
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: slasti(at)slasti.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu Slasti.cz a ochrana soukromí | pg(11)