Nepodceňte ho: I světlo dělá domov


Dobré světlo dělá s interiéry divy. Foto: Aspen.PR

Vkusné vybavení domova, takové, ve kterém se cítíte dobře, to je jeden ze základů spokojenosti s bydlením. Ale pak je tu ještě jeden důležitý hráč, kterého byste neměli podcenit: světlo. Právě ono je zásadním, byť někdy podceňovaným prvkem každého interiéru. Pokud je ho v místnosti nedostatek, ovlivňuje to nejen celkovou atmosféru prostoru, ale také naše zdraví. Jak si se světlem poradit?


Robotický vysavač 2v1


Samsung PowerBot VR05R5050WK

Robotické vysavače 2v1 mohou nabídnout vysávání tvrdých podlah, koberců a zároveň i mytí podlahy, které probíhá současně s vysáváním. N...


Myjete citrony? Zbytečně...


Chemické ošetření pomocí pesticidů má ochránit rostliny a jejich plody před škůdci. Pesticidní látky ovšem škodí lidskému endokrinnímu ...


Články uživatelů

konference Stavby z přír...


Víkend plný přednášek, diskuzí, setkání a sdílení s komunitou lidí kolem přírodního stavitelství....

Jaké lehátko vybrat pro ...


Rádi byste si pořídili zahradní lehátko- ať už na terasu, k bazénu, na klidné místo zahrady, nebo třeba i na balkon, ale váháte, jaké vybrat? V tomto článku shrneme ...

Komentáře uživatelů

Komentář
Díky za článek o led žárovkách, mám obdobné zkušenosti s přehříváním a to je zat...>>
Francouzský Cidre
A teď tam třeba mají docela dobrý francouzský Cidre, litr za cca padesát korun. ...>>
Creme Brulee
Vidím tady zmínku o Lídlu, tak se musím přidat - občas tam vážně mají zajímavé v...>>

USB nabíječka baterií, kterou oceníte i v přírodě


USB nabíječka baterií Varta Eco Chager

V dnešní době jsou možnosti gadgetů a zařízení, které lze napájet skrze USB prakticky nekonečné. Snadno si tak můžete pořídit např. větráček, svítilnu, dobít mobil nebo např. připojit i USB svítilnu. Navíc i díky powerbankám máme možnost tyto USB zařízení provozovat prakticky kdekoli a bez omezení na síťový zdroj. Pokud již z USB běžně napájíme mobily, tablet a jiná zařízení, což takhle NiMH baterie?


Nepřehlédněte: První knížka podle úspěšné české mobilní hry


Polepšovna pro čarodějky

Poté, co si českou dobrodružnou hru Polepšovna pro čarodějky stáhlo více než 1,5 milionu lidí po celém světě, vychází nyní i stejnojmenná kniha. Je to poprvé, kdy se v našich obchodech ocitá kniha, která vychází z děje české mobilní hry. A to není její jediná zvláštnost.


Čichněte si ke svému psovi a zjistěte jeho nemoci


Nepříjemný zápach z tlamy je častým problémem většiny dospělých psů. Ten je mnohdy zapříčiněn špatnou zubní hygienou, která může přejít až v bolestivý zánět dásní či vypadávání zubů. Zdravotní potíže vašeho miláčka mohou mít ale i další pachové projevy. Víte jaké?


Nepodléhejte podzimnímu smutku


Podzim je tu. Už je to patrné nejen na teploměrech, ale i v kalendáři. Jak bojovat s podzimním splínem? Můžete zkusit změnit stravu, nastavit si správný pitný režim, nerezignovat na pohyb v přírodě... Možností je celá řada. Pojďme se na ně podívat.


Pozor na stres - a jak na něj


Zdraví je to nejcennější, co máme, nicméně ohrožuje ho spousta faktorů. Některé sice ovlivnit nemůžeme, s jinými by ale něco dělat šlo. Záleží jen na tom, kolik pozornosti věnujeme našemu životu a zdraví a zda si uvědomujeme důsledky našeho každodenního života. Co by nám asi predikovali doktoři, kdyby nám po určitý čas stáli za zády a detailně zaznamenávali naší každodenní rutinu?


3 nejslavnější čarodějky všech dob


Čarodějky z Lancasteru

Před dvěma sty lety patřila Marie Laveau k nejvlivnějším osobám New Orleans, milovaná i nenáviděná, vysmívaná i přijímaná s pokorou. Je jedinou čarodějkou tmavé pleti v našem seznamu, ale vymyká se z něj i svým osudem. Měla totiž štěstí, že se narodila výrazně později, než třeba slavná Ďáblova matka, jejíž život skončil na zapálené hranici.


Starší články >>>
Anketa


©2009-2020 Slasti.cz, ISSN 1804-0640
Provozovatel: Bispiral, s.r.o., kontakt: slasti(at)slasti.cz | Inzerce: Best Online Media, s.r.o., zuzana@online-media.cz
O vydavateli | Pravidla webu Slasti.cz a ochrana soukromí